Optimalizace webu pro Seznam.cz

Vyhledávač Seznam.cz je druhým nejpoužívanějším internetovým vyhledávačem v Česku. Právě proto se na něj, stejně jako na první Google, zaměřují SEO strategie webových stránek s cílem získat vyšší pozice v jeho výsledcích vyhledávání. V naší agentuře víme, jak předních pozic ve vyhledávání dosáhnout, a máme s optimalizací webů pro Seznam.cz bohaté zkušenosti. Svěřte nám i svoje stránky a přesvědčte se sami.  

Co zahrnuje optimalizace webu?

• Nejprve se na vaše webové stránky podíváme a seznámíme se s vaším oborem podnikání.
• Uděláme analýzu jednotlivých faktorů vašeho webu.
• Na jejím základě vytvoříme strategii, která vás dostane na vyšší pozice ve vyhledávači Seznam.cz.
• Optimalizujeme obsah vašeho webu, klíčová slova i technické aspekty internetových stránek tak, aby byla strategie efektivní.
• Prostřednictvím měsíčních reportů se dozvíte, jak je společné úsilí úspěšné.

Své práci rozumíme

Víme, že optimalizace webu pro Seznam.cz vyžaduje specifický přístup, a vnímáme odlišnosti mezi vyhledávači Seznam.cz a Google.cz. Díky naší dlouholeté zkušenosti v oblasti SEO vám jsme schopni poradit s jakýmikoliv problémy týkajícími se vašeho webu a můžeme vám nabídnout komplexní balíček služeb, které vám pomohou dosáhnout vytyčených cílů. Budete tak mít jistotu, že jsou vaše stránky v souladu s nejnovějšími algoritmy Seznamu a jsou plně optimalizované pro vybraná klíčová slova.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci

Aby SEO bylo úspěšné a váš web se dlouhodobě pohyboval na předních pozicích ve vyhledávači Seznam.cz, je potřeba pravidelně kontrolovat a průběžně optimalizovat jednotlivé faktory webu. I o to se rádi postaráme. Pravidelně budeme vaše webové stránky analyzovat a monitorovat, abychom mohli sledovat výsledky SEO a zajistit, že vaše stránky zůstanou v popředí výsledků vyhledávání.

Svěřte optimalizaci vašeho webu nám

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Pokud s námi začnete spolupracovat, sami uvidíte, jak vám naše služby pomohou dosáhnout větší návštěvnosti, zlepšení konverzních poměrů a zvýšení vašich tržeb. Kontaktujte nás a začněte s optimalizací vašeho webu pro Seznam.cz ještě dnes.