Optimalizace webu pro Google

Google je nejpoužívanější vyhledávač v Česku a společně s vyhledávačem od Seznamu tvoří hlavní cíl SEO strategií. V naší agentuře máme s optimalizací webových stránek pro Google bohaté zkušenosti a víme, jak váš web dostat na přední pozice v jeho vyhledávání.

Co zahrnuje optimalizace webu?

• Nejprve se na vaše webové stránky podíváme a seznámíme se s vaším oborem podnikání.
• Uděláme analýzu jednotlivých faktorů vašeho webu.
• Na jejím základě vytvoříme strategii, která vás dostane na vyšší pozice ve vyhledávači Google.
• Optimalizujeme obsah vašeho webu, klíčová slova i technické aspekty internetových stránek tak, aby byla strategie efektivní.
• Prostřednictvím měsíčních reportů se dozvíte, jak je společné úsilí úspěšné.

SEO strategie přesně pro vás

Naši SEO konzultanti vám pomohou optimalizovat webové stránky, aby se zvýšila viditelnost vašeho webu a ten tak získal vysoké pozice ve výsledcích vyhledávání Google.

• SEO strategie vytváříme na základě nejnovějších trendů a algoritmů vyhledávače Google.
• Pečlivě analyzujeme vaše webové stránky a identifikujeme klíčová slova a fráze nejrelevantnější pro váš obor.
• Vytváříme obsah, který tyto klíčové fráze obsahuje a je kvalitní a relevantní pro vaše návštěvníky.

Důležitou součástí SEO je také technická optimalizace webových stránek, se kterou vám také rádi pomůžeme. Analyzujeme strukturu vašeho webu, kód a rychlost načítání stránek. Na základě této analýzy provedeme nezbytné úpravy, aby byl váš web co nejlépe optimalizovaný pro vyhledávače.

Informujeme v reportech

O vývoji vašeho webu a úspěšnosti nastavené SEO strategie vám budeme měsíčně posílat podrobný report, díky kterému budete mít přehled, jaká klíčová slova generují nejvíce návštěvnosti a jaké jsou vaše hlavní konkurenční výhody. Aby vám SEO přinášelo dobré výsledky a vyšší pozice ve vyhledávání, nabízíme vám dlouhodobou spolupráci. Budeme tak moci pravidelně analyzovat výsledky strategie a provádět případné úpravy pro jejich zlepšení.

Rádi vám se vším pomůžeme

Optimalizace webu pro internetové vyhledávače je v dnešní době klíčovým faktorem úspěchu online podnikání. Pokud chcete zlepšit viditelnost vašich webových stránek a přivést na ně více návštěvníků, kontaktujte nás a my vám s optimalizací webu pro Google rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás

Rádi se nezávazně podíváme na váš web či e-shop a zjistíme, jak vám můžeme pomoci s marketingem.