Reference

Profesionální a pro aktivní přístup k zákazníkovy. Perfektní komunikace na profesionální úrovni včetně poradenství a to vše za rozumné peníze. Pokud chcete své podnikání posunout, vřele doporučuji.

Woodtech

woodtech.cz

Firma Shopea se stará o moje webové stránky už druhým rokem, oceňuji jejich velmi vstřícný a profesionální přístup, vždy navrhnou optimální řešení za rozumnou cenu. Se službami jsem maximálně spokojená.

Doporučuji!!!

MUDr. Šárka Stiborová - Plastická chirurgie v Brně

plastika-stiborova.cz

Již několik let spolupracuji z touto firmou, starají se o mé webové stránky které udělali a neustále zdokonalují. Musím říct, že jsem maximálně spokojený.
Je to firma která má přehled a zkušenosti s tím co nabízejí. Mají profesionální přístup k zákazníkovi a vždy se snaží vyhovět vašim přestávám. ,,DOPORUČUJI"

ZÁMKÁŘ BRNO

zamkarbrno.cz

S jejich službami jsme byli a nadále jsme velmi spokojeni. Plně zohlednili naše požadavky. Naše spolupráce nadále trvá a věřím, že i bude.

FRONTON-PLUS spol. s r.o.

fronton.cz

Super spolupráce, velmi rychlé jednání s profesionálním přístupem -  určitě doporučujeme - Vinařství Jan Plaček

Vinařství Jan Plaček

vinoplacek.cz

Agenturu SHOPEA jsme oslovili na základě doporučení našeho známého, když jsme hledali pomoc se zpracováním nového webu pro naše studio Kuchyně IN s.r.o.. Musím potvrdit, že spolupráce s agenturou je naprosto profesionální, postup logický a komunikace ohledně změn a schvalování byla rychlá. Oceňuji obzvláště jejich doporučení vyplývající z dlouholetých zkušeností v on-line oblasti, i po kreativní stránce má agentura mnohé co nabídnout. Rozhodně budeme spolupráci využívat i nadále, například při tvorbě a realizaci on-line reklamních kampaní a další komunikace.

Kuchyně IN s.r.o.

kuchyne-in.cz

Jedním slovem - SUPER.

Autodoprava Smíšovský s.r.o.

smisak.cz

Spolupráce s shopea.cz odstartovala pouze službou zajišťující zvýšení návštěvnosti. Tento požadavek byl skutečně dodržen a projevil se zvýšením poptávek po našich službách. Později jsme si nechali vytvořit nové internetové stránky, které se přizpůsobují mobilním zařízením a splňují tak aktuální trendy. S firmou SHOPEA.CZ stále spolupracujeme. Oceňujeme jejich přístup i kvalitu práce.

MELOUNOVÁ, s.r.o.

udrzbazelenebrno.cz

S firmou Shopea.cz jsem velmi spokojen, starají se nám o optimalizaci webových stránek. Vše funguje jak má. Oceňuji dobrou komunikaci, slušné jednání, vstřícnost, dochvilnost a také cenu

Stavební a řemeslné práce s.r.o.

kominy-plachy.cz

Kontaktujte nás

Rádi se nezávazně podíváme na váš web či e-shop a zjistíme, jak vám můžeme pomoci s marketingem.